دوره اول متوسطه نصرنوین

 

در این دوره 3 ساله، ما می خواهیم با تربیت نوجوانانی شاد، با انگیزه و تلاشگر، کمک کنیم تا دانش آموزان از دوره‌ی کودکی به دوران نوجوانی به صورت امن و با کمترین حواشی روحی و روانی عبور کنند.

آموزش در دوره اول متوسطه

بخش فرهنگی در مدارس متوسطه اول

به خانواده نصرنوین بپیوندید

مجموعه مدارس نصرنوین از پیش دبستانی تا پیش دانشگاهی همراه شماست. همین حالا می‌توانید در قسمت آشنایی با شعب، نزدیک‌ترین شعبه به محل زندگی خود را پیدا کرده و یا فرآیند ثبت نامتان را شروع کنید!

مشاوره و هدایت تحصیلی متوسطه اول

جلسات مشاوره‌ای والدین

این جلسات که به همراهی یک روانشناس متخصص و در رابطه با مسائل دانش‌آموزان و خانواده‌های ایشان است، هم به صورت مجازی و هم به صورت حضوری برگزار می‌گردند.

مشاوره با دانش‌آموختگان رشته‌های متفاوت

یکی از برنامه‌های مجموعه مدارس سلام در راستای انتخاب رشته‌ی دانش‌آموزان، آشنایی کامل و دقیق آنها با رشته‌های دانشگاهی مختلف است.

برگزاری کارگاه‌های آشنایی با بازار کار

پارامتر مهم دیگر در فرایند انتخاب رشته، داشتن آگاهی کامل و واقع بینانه نسبت به بازار کار رشته‌های مختلف است. به همین جهت یکی از برنامه‌های مجموعه مدارس سلام برای انتخاب رشته‌ی موفق فرزندانمان، برگزاری کارگاه‌های آشنایی با بازار کار است.

مشاوره‌ی فردی با دانش‌آموزان

تجربه نشان داده، همراهی یک فرد مشاور و متخصص در مسیر کسب علم و دانش، دانش‌آموزان را سریع‌تر و راحت‌تر به نتیجه‌ی مطلوب می‌رساند.

مشاوره‌ی روانشناسی

حضور روانشناسان متخصص و مجرب در حوزه‌ی کودکان و نوجوانان این اطمینان خاطر را برای ما و خانواده‌های محترم فراهم می‌کند که اگر زمانی، هر کدام از فرزندانمان، به دلایل مختلف نیاز به مشاوره‌ی فردی داشتند، می‌توانند از همراهی و راهنمایی‌های همکارانمان بهره‌‌مند گردند.

سوالات متداول

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

گالری تصویر

مشترک در جدیدترین اخبار و تخفیفات ما شوید